| crisstina_6688 a întrebat:

Unde credeti ca este mai fain in Grecia, Coratia sau Egypt?

Răspuns Câştigător
eileen
| eileen a răspuns:

Grecia este superba, eu vreau sa ajung acolo neaparat. Croatia la fel are peisaje magnifice iar Egypt este plina de mister si contraste. Mergi in toate cand ai baniwinking

12 răspunsuri:
| kh1ss a răspuns:

Egipt

| borsec a răspuns:

Egipt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
EGYPT 100%!
Pa, pa.

| anonim a răspuns:

Egipt

| moji a răspuns:

Fiecare tara are frumusetile si misterele ei care merita sa fie descoperite.Eu am fost in Grecia si pot spune ca e foarte frumos.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Egypt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost in Egipt dar nu sa vad piramidele si sincer nu mi-a placut, saracie multa si maa deprimat, in Croatia nu am fost dar Grecia merita, este si aproape la 1h si 20' Atena Bucuresti si biletul 116euro parca, nu mai tin minte din decembrie pana acum, am imbatranit si uit tongue ...grecia daca vrei sa petreci o vaknta frumoasa, peisaje fantastice pentru. a face poze, oameni primitori, miliarde de terase, ti-ar placea, plajele acum vorbind sincer... au ktaroaie nu nisip, dar sunt exceptii desi eu nu m-am bucurat de ele si daca inaintezi 2m in apa te duci la fund caci nu sunt k plajele noastre laughing... dar poate le-au amenajat si ei k pentru. sezon

| gabrielutzu a răspuns:

Insulele Bora-bora.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Croatia- e mult mai frumos decat in Grecia.In egipt nu prea ai ce vedea: piramidele le stii, caldura mare, nisip, etc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca este mai misto in grecia! ai ce vizita!

| ramada a răspuns:

Am auzit ca e superb in Croatia, desi personal imi doresc sa vad Egiptul. Un bun prieten le-a vazut pe toate 3. Grecia are farmecul ei, dar ffff multe pietre, Egiptul are de asemena pietrele lui, deci Croatia pare mai diversificata (asta e parerea lui, Croatia l-a incantat ff tare).

| reaper a răspuns:

Merita vazute toate trei, uite informatii despre Egipt http://www.6n.ro/egipt/ si Grecia http://www.6n.ro/grecia/