| littlesunshine a întrebat:

Vara asta vrem sa mergem la mare. O sa o luam si pe bunica mea draga, care nu a mai vazut marea de vreo 15 ani. Are gonartoza si nu poate merge foarte foarte mult. De aceea intrebarea mea este:
Aveti cumva idee de vreo gazda care nu este foarte indepartata de plaja si nici nu trebuie sa cobori scari pentru a ajunge la nisip?
Va multumesc din suflet.

2 răspunsuri:
| okei a răspuns:

In Saturn, Hotelul Cupidon sau Cleopatra amandoua au Lift happy si nu cobori tongue

| zu a răspuns:

Http://www.litoralulromanesc.ro/saturn_sirena.htm tot in Saturn..Hotel Sirena.