| dubluboss a întrebat:

Buna seara, eu cu un prieten vrem sa facem un trip in Canada dupa prostia asta cu Covid si ca sa fie totu mai palpitant vrem sa mergem cu masina (audi a4 2015 2.0 TDI) prin Europa, aveti idee daca se poate merge din Europa in Canada cu masina? Si ce acte trebuie sa avem?

MULTUMESC, DAU FUNDA!

Răspuns Câştigător
suntserios
| suntserios a răspuns:

Se poate. Cu vaporului, cred ca te costa minim 1000euro transportul masinii, dureaza cateva saptmanai probabil si nu vad rostul...

| dubluboss explică (pentru suntserios):

Nu e neaparat vorba de bani, ci experienta smug, oricum multumesc!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Crezi ca va da mana sa platiti un vapor trans-oceanic?
Zeci de mii de dolari!
Nu mai spun de vize de turist samd

| DecstarIsBackAgainMtfk a răspuns:

SEAVICE inainte sa te lansezi cu masina pe apa. scrie pe yt "tutorial coduri gta mers pe apa"

| Sorin_Dumitru_1968 a răspuns:

Oare va da mana? Financiar intreb....nu valoreaza masina cat va costa trip_ul
Se poate merge cu vaporul dar costa enorm...