| okei a întrebat:

Vreau maine sa ma duc cu bicicleta de dimineata de pe la vreo 7 cu prietenii si sa ma intorc seara, cea mai lunga distanta pe care a fost din sector 4 Berceni pana pe bucuresti - ploiesti, Baneasa big grin dar alta este intrebarea mea :p Este prima data cand plec cu rucsac dupa mine si nu stiu ce sa iau dupa mine, poate altii ati mai plecat asa si stiti :d

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sticla cu apa, sandwish-uri daca nu vreti sa cheltuiti, si sticla cu apa o poti lua de pe drum in momentul in care iti va fi sete dar eu o iau de la inceput, ceva mai gros in caz de ploaie, cu gluga, o lanterna daca considerati ca ve-ti strabate si zone intunecate, o cafelutza la sticla de 1/2, suc, un fes, sapca, este curent pe bicicleta eu intotdeauna daca uit sepcutza ma dor urechile, un tricou de schimb, vei transpira, si cam atat, se pare ca nu va ploua si ziua va fi frumoasa, drum bun baieti.

2 răspunsuri:
| asko a răspuns:

Cam tot ce a zis alllinna + pompa, petece, cauciuc de rezerva, surubelnita, chei - pentru orice eventualitate

| Dianna a răspuns:

+ me in rucsac! big grin