| Bestxl a întrebat:

Am o problema, am 15 ani si am sanii foarte mici, adica de la mine din clasa sunt singura care ii are atat de mici, parca daca aveau femeile de la tine din familie sanii mari trebuia sa ii ai si tu, ei bine, strabunica ii are mari, bunica la fel iar mama, sa nu zic ...se incurca de ei, la mine asa sunt de cand aveam 10 ani, se intampla ceva ciudat, adica, imi cresc azi putin si maine sau peste 2 zile dau inapoi straight face. Ce as putea sa fac sa imi creasca, si nu spuneti ca nu e bine sa ii ai mari ca bla bla, ii vreau doar medii, macar sa am ceva.sad

5 răspunsuri:
| SefaTa97 a răspuns:

Buna.
Ma confrunt cu aceeasi problema. Nu le ai ce face. Mai am o speranta in inceperea vietii sexuale, si apoi de a ramane insarcinata. Daca nici atunci nu cresc, cine ma iubeste ma accepta asa cum sunt! happy Trebuie sa ne multumim cu ce ne-a dat Dumnezeu. Mai putin intr-o parte, mai mult in alta.

| ceaiuldetei a răspuns:

Organismul suferă tot felul de modificări. Nu le lua pe toate în tragic. Încă ești micuță. Și la adolescență se întâmplă tot felul de "minuni", una mai "ciudată" ca alta. : )

Fă mișcare, mănâncă, așteaptă să mai crești, consultă un medic, dar vorbește cu mama ta în prealabil. Ea va ști ce să îți spună și va ști cum să te îndrume.

| alexuta13pe a răspuns:

Mda stiu km e sa ai sanii mikuti...
Da-mi id tau si vb p mes despre mai multe lucruribig grin

| Ionica33 a răspuns:

Depinde de organism,. Fetele mai plinute au sanii mai mari,, nu-ti fa problem o sa-ti creasca,. orice ar fi, nu purta sutien cu burete.winking