| iuliaoprea a întrebat:

Cine e din Constanta si ar dori sa infiintam un club "The secret" - legea atractiei si sa lupte pentru >fericire:?

Răspuns Câştigător
| Lord Baal a răspuns:

Si eu sunt interesat. Da-mi un mesaj sa vorbim despre asta, daca vrei.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hei, e foarte faina ideea! Mi-ar place sa fac parte din clubul asta, din pacate nu-s nici eu din c-ta sad.
Oricum iti tin pumnii!
Anonimu' lu peste

| StopTheWar a răspuns:

Eu sunt din Brasov dar m-ar interesa sa fac si eu unul si sa colaboramhappy iti las ID-ul meu astept sa imi dai add steaua_rares@yahoo.com

| Reinkaos a răspuns:

Eu sunt din Constanta. Da-mi un PM sa-mi explici mai concret despre ce e vorba.

| MuadDib a răspuns:

Am vazut filmul... si chiar cred in cele indrugate acolo, e adevarat, desi poate putin exagerat. Dar nu's din constanta. imi pare rau sad incearca sa-i convingi pe cei din jurul tau de puterea legii atractiei si fara un club, sunt lucruri adevarate si puternice. Bafta!

| Ella995 a răspuns:

Eu sunt din constanta si, in principiu m-ar interesa... poti sa imi dai ceva detalii, te rog?big grin

| Lord Baal a răspuns:

Si eu tot din Constanta sunt. Astept un mesaj de la tine