| anonim_4396 a întrebat:

1.Doctorii iti arata o cada plina cu apa, o cana si o galeata tu ce alegi sa golesti cada?
2. Ok sunt 3 camere in care esti obligat sa intri si sa alegi in care ai vrea sa supravietuiesti: camera 1 o camera plina cu criminali inarmati pana in gat care te-ar face franjuri imediat
-camera 2 o camera plina cu lei nemancati de 5 ani
-camera 3 o camera cu gaz toxic

12 răspunsuri:
| Mo a răspuns:

Im mod normal as scoate dopul... dar daca nu are dop eu ce fac? asta e, aleg galeata.
Pai intru in camera cu lei morti cam de...4 ani, 11 luni si o saptamana.asta numai daca imi dai si o masca de gaze...cred ca miroase cam urat daca acea camera nu a mai fost deschisa de 5 ani!
Pupici!

| selef a răspuns:

1.cada o rastorn
2.camera 3 am antrenament la Copsa Mica.

| kayan a răspuns:

1. as alege sa trag dopul ala ca sa se goleasca singura.
2. camera 2, ca daca's nemancati de 5 ani, cred ca's cam morti.

| Delisha a răspuns:

Pe bune acum:

-1. Logic ca aleg galeata
-2. O camera cu gaz toxic... orice as alege nu supravietuiesc, dar aleg o moarte mai usoaralaughing

Răspuns utilizator avertizat
| cLaudYu a răspuns:

1. Scot dopu de la cada
2. Leii mortibig grin

| madie a răspuns:

1. iau dopul cazii si golesc cada.
2.camera cu lei ca sigur nu mai traiesc laughing

| Milk Swan a răspuns:

Tragi dopul.
Camera 2: sunt nemancati de prea mult timp ( probabil ca la un moment dat s-au mancat unul pe altul...)

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1. scot dopul de la cada.
2. logic, nu? leii.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

1 rastorn cada
2daca lei ar mai trai as descide usa de la criminali lei si criminali sar ucide intre ei si asi avea 2 camere pline cu carne de leu si paturi din blana lor apoi iau armele si salvez lumea ce era mare chestie

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bravo :kayan, madie, Oliana, claudYu, printzessa si maya.Restu ati fost pe aproape :*

| mogyol a răspuns:

La 1, scot dopul de la cada ca e mai usor si la 2 aleg mansarda daca are, daca nu sigur trebuie sa aiba pod ca dor nu eu ploua in gura