| Petruţa98 a întrebat:

A aparut un nou sezon din regele shaman? Adica am vizionat ep 65 in engelza si cred ca a aprut un nou sezon! Unde pot sa le vizionez?

12 răspunsuri:
| Marzipany a răspuns:

Nici eu nu prea inteleg....pe wikipedia spunea ca in episodul 67 fiul lui yoh, hanna, ii asteapta la statia de metrou pe luptatorii legendar si pe parintii sai, insa am vazut doar pana la 64... oare ce s-a intamplat?

| Petruţa98 explică (pentru Marzipany):

Sincera sa fiu nici eu nu mai inteleg nimic... straight face

| Pisicutza_Andreea_1999 a răspuns (pentru Marzipany):

Sti unde pot vedea ep 65 din regele shaman?

| Moise_Lacatus_1994 a răspuns (pentru Pisicutza_Andreea_1999):

Da este pana la sesonul 3 le-am vazut pe toate hao se intoarce mai puternic si regele saman pana la urma o sa fie tao len yoh ai cedeaza dreptul

| SamuelDragan a răspuns (pentru Moise_Lacatus_1994):

Spunem si mie saitul pe care te-ai uitat tu la el si leai vazut pe toate sezoanele te rog spune-mi?

| Stefanless a răspuns:

Imi poti spune te rog, unde l-ai vizionat?
Eu nu pot sa gasesc episodul 65 o.O doar 64, si mai jos de 64 ^^

Stefan!

| Petruţa98 explică (pentru Stefanless):

Http://www.nwanime.com/......030a65/... dar nu este tot si este si in engleza :(

| Stefanless a răspuns (pentru Petruţa98):

Multumesc happy

| Aly_Yo_2000 a răspuns:

Nu pot accesa sad

| alexademonulnegru a răspuns:

Regele shaman s-a terminat acum mult timp in urma si nu sau mai facut si altelebig grinpoate ca ai dreptate cauta pe google daca nu gasesti acolo inseamna ca nu mai existabig grin

| Cristian_Andrei_1991_Z0oz a răspuns:

Nu e un nou sezon e o alta serie de manga din cate am vazut si se numeste "Funbari no Uta and Flowers"