| Cris06 a întrebat:

A mai citit cineva cartea,, Invitatia la vals" de Mihail Drumes? Eu am ajuns la capitolul al doilea din partea a doua si cand Tudor este incercat de un gand de despartire se intreaba cum sa renunte la o fata cucerita atat de greu...care i-a jerfit fecioria...i-a lasat urme in suflet. In ce parte sau capitol a,, avut-o" el pe Micaela? Eu nu-mi amintesc de asa ceva.

2 răspunsuri:
| Zoella a răspuns:

Eu am citit toată cartea. Oricum, Mihaela o să fie a lui, şi o să se căsătorească, pentru că o să aibă un copil, dar apoi o să se despartă. În final, Mihaela moare.

| Cris06 explică (pentru Zoella):

Asa e si apoi se sinucide si el, trist si totusi romantic.