| cristin4ik a întrebat:

Aaaaaaaa il vreau linga mine :'( simt ca mor cind pleaca, dar el se comporta cu mine ca 2 simpli prieteni sad

Răspuns Câştigător
| mihaelaa18 a răspuns:

Offsad te inteleg dar nu ai incercat sa vorbesti cu el sa ii spui ca il placi? poate si el te place, stii ca baietii sunt cam orgoliosi si nu prea arata cand sunt indragostiti de o fatahappy. Daca de exemplu stie ca iti place de el si te trateaza ca o simpla prietena, nimic mai mult, atunci ar trebui sa acepti aceasta ideea oricat ti-ar fi de greu si sa incerci sa mergi mai departe.Viata nu se opreste aici, la el.Stiu ca poate o sa ti se para greu dar daca vei avea vointa sunt sigura ca vei reusi.Totul depinde de tinekiss.
Bafta si ai grija de tinehappy

5 răspunsuri:
| Asiryx a răspuns:

Cumparati un pachet de servetele si nu trata pe noi ca niste servetele :*

| cristin4ik explică (pentru Asiryx):

Daca ceva nu-ti convine puteai nici sa nu-mi comentezi

| Asiryx a răspuns (pentru cristin4ik):

Ti se pare ca ii convine cuiva?

| cristin4ik explică (pentru Asiryx):

Da, poate cineva ma intelege....desigur nu unul ca tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si intrebarea ta este?