| anonim_6348 a întrebat:

As vrea sa ma dezvalui putin.Ma simt de parca as avea un gol in suflet.Am multi prieteni simpli, dar ce mai buna prietena a mea este in franta si ma sustine mereu cind am nevoie, dar oricum nu'i tot aceea ca cind era linga mine(ii multumesc mult pentru sustinerea si sfaturile ei )o iubesc nespus de mult si imi este foarte dor de ea(de un an este dusa in franta). Ea acolo are niste prietene foarte bune si se distreaza cu ele, dar prin pozele ei, eu pot sa spun ca ea nu'mi simte lipsa. Cel mai tare ma tem ca ne vom indeparta una de alta inca si mai mult... ce sa fac?

1 răspuns:
| Lucinca a răspuns:

Nu ai ce sa faci pentru ca sunteti distante
o prietenie se tine mult daca esti langa ea chiar daca va sustineti una pe alta e cam greu sa stai separata

imi pare rau sa-ti spun dar nu prea ai ce face sad