| Creatsaaaaaaa a întrebat:

Aceasta intrebare ar fi pentru fete... Jucati cumva Ladypopular? Daca da ce anume trebuie sa fac la lvl la:"Castiga 30 de puncte la duelul modei"Am incercat sa joc si am facut mai mult de 30 si nu mi-a aratat ca misiunea este terminata... Daca stie careva sa imi spuna si mie.Mersi:*

Răspuns Câştigător
| mada12 a răspuns:

Pai.tongue Ca sa vezi cate ai facut intra la "domnisoara mea' ( ceva de genu.nu sunt acum pe LP). si acol la statistici, iti apare in dreapta intr-un tabel cate ai jucat.tongue... o sa mai ai nevoie.Baftaa

1 răspuns:
| Creatsaaaaaaa explică:

La lvl 5*