| Alexww a întrebat:

(Acnee roaccutane ) Salut a folosit cineva roaccutane, ce simptome adverse ați avut la nivelul fetei ca in rest nu prea contează pana la urma de aia luam sau am luat laughing
Vreu sa ma ajuți cu câteva sfaturi dacă puteți, peste cât timp sa văzut ceva îmbunătățiri la nivelul fetei
Eu am început tratamentul de 2 zile, dermatologul mi-a zis sa iau 3 pastile pe zi.
Dacă puteți sa ma ajuți as fi recunoscător laughing
Mulțumesc

2 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Am o cunoștință care a luat și singurul efect advers a fost că avea buzele extrem de uscate, gen aproape în permanență doar cojițe, atât.

| Yurisa a răspuns:

Recomand sa citesti intrebarea asta de la cineva care a folosit produsul:

https://www.tpu.ro/......crie-mult/