| kindy => andra a întrebat:

Acum 5 saptamani m-am pus cu un baiat f dragut:X. Intre noi a intervenit o colega de-a mea( pe care nu o suport deoarece ma mai despartit de inca 2 baieti). El iese p'afara cu ea cand eu nu sunt in oras sau nu vreau sa ies afara. Astazi.( acum cateva ore) am iesit eu impreuna cu el, o prietena, si verisorul lui afara... a fost f frumos apoi pe lanaga noi a trecut fata aceea cu inca o prietena ( care fusese prietena prietenului meu vara trecuta) si inca un baiat. S'au oprit acolo unde eram noi. Fata aceea pe care nu o suport ia pus mana pe fund prietenuilui meu si l-a rugat sa stea langa ea pe banca eu cand am vazut am luat'o pe prietenamea si ne'am dus acasa. Inafara de aceste lucruri prietenul meu ii mai lasa si niste comentarii foarte,, fierbinti" ei pe hi5. De cate ori ii spui sa nu mai se intalneasca cu ea sau altceva el nu zice nimic. Si imi spune ca nu se poate desparti de mine deoarece ma iubeste prea mult dar eu una m-am saturat de aceste lucruri. nu stiu ce sa fac. Ajutor!straight face

Răspuns Câştigător
| Irina19 a răspuns:

NU raspunde la actiunele acelei fete pentru ca e clar ca e invidioasa foc pe tine si face orice ca sa-ti ia baietii, ea in asa mod vrea sa-ti arate ca e mai populara si mai buna decit tine doar pentru simplu fapt ca vede si e sigura ca esti cu mult mai tare decit ea. Fii un pic mai indiferenta si nu actiona la faptele sale, fii un pic mai mindra si daca mai apare undeva nu pleca acasa chiar sta iintentionat, ei ii place chestia asta ca nu stai prin preajma pentru ca in asa mod crede si se simte excelent crezind ca si u o invidiezi si o crezi mai tare decit tine.
DE prietenul tau pot sa zic ca trebuie sa vorbesti mai serios despre chestia asta si sa-i explici ca nu-ti place faptele care le face, nu e normal sa scrie commenturi fierbinti altor fetewinking Succes :*

5 răspunsuri:
| NarcisSistul a răspuns:

smug Poi... happy...il intrebi pe cine prefera. pe tine sau pe fata aceea. si nu ii zici in gluma asa. il intrebi serios :*

| gossipgirl_2584 a răspuns:

Dai`i papucii draga!
daca te iubeste asa mult cum zice iti da tie parola de hi5, sau o sterge naibii din prieteni si sta linga tine, nu se da la toate "fufele"
sper ca te-am ajutat happy
fundita?winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-te si tu la verisorul lui!

| OanaOana9 a răspuns:

Cred ca ar fi cazu sa vorbesti cu el da foarte serios.Nu cred ca ar fi de acord ca sa faci si tu la fel cu un fost prieten. Daca te iubeste cu adevarat sa termine cu fosta, ea a fost in trecut, sa lase trecutul in urma sa traiasca prezentul alaturi de tine, daca nu sa ramana cu ea. Nu te lasa calcata in picioare, sustineti punctul tau de vedere.

| Krisu a răspuns:

Ignora-l pentru o vreme si vei vedea daca chiar te iubestehappy