| mzqpsx a întrebat:

Acum cateva zile, am muscat din greseala fara sa vad din furculita cand mancamlaughing..eu si mama am ras.dar dupa cateva zile (acum) mananc o inghetata, si ma doare ingrozitor acolo..cum fac sa-mi treaca?(dintele nu mi-s-a rupt, dar mi sa "zgariat"putin si simt cand dau cu degetele)

1 răspuns:
| daassh a răspuns:

Du-te si consulta un stomatolog.Asta e cea mai sigura cale, sigura ti.a sarit smaltul si acum simti diferentele cald/rece, parerea mea du-te si consulta un sotmatolog el te poate ajuta cel mai bine.