| RainboyDash a întrebat:

Acum ceva timp mi-am schimbat contul pe facebook, pe fostul cont imi apareau mereu notificari cand cineva imi dadea like sau comenta dupa mine pe 9gag. Pe contul nou nu apare..De ce?

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| oty2001 a răspuns:

Fa update la facebook.

| RainboyDash explică (pentru oty2001):

Si cum fac asta?

| oty2001 a răspuns (pentru RainboyDash):

Roaga pe cineva ca eu l-am rugat pe tata.
sau du-l la un service
de exemplu eu can am probleme cu tel sau lapptopul sau dintrastea merg la Emag.

| RainboyDash explică (pentru oty2001):

Serios.vrei sa-mi duc calculatorul la service pentru ca nu-mi apar niste notificare pe facebook? Problema e facebookul nu calculatorul

| oty2001 a răspuns:

Intreaba pe cineva care se pricepe.
habar n-am.
mi-e mi l-a facut cineva.

| RainboyDash explică (pentru oty2001):

Intelege ca problema nu e cu calculatorul ci e cu facebookul. Cum sa chem un speicalist la care trebuie sa ii platesc 5 milione ca se uita pe calculator zica ca nu are nimic si pleaca? eu am intrebat ce pot sa fac la setarile facebookului sa imi apara niste notificari!