| HinaxYy a întrebat:

Acum o luna jumatate am facut o entorsa la gezna si timp de 3 saptamani orice am incercat nu a functionat(creme, glezniera.) asa ca am fost la un spital de stat si acolo mi-au pus ghips pentru 2 saptamani, l-am dat jos acum o saptamana dar glezna mea s-a umflat din nou si ma doare. Ce ar trebui sa fac daca nu prea pot merge la doctor? Am niste problema cu familia sau mai exact niste parinti carora nu le pasa si sunt minora nici nu am idee cum as putea merge singura la un spital privat...

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Mergi la medicul de familie. La un spital privat iti trebuie bani.

| HinaxYy explică (pentru Salontanul):

Am mai fost la medicul de familie si m-a trimis la spital, nu banii sunt problea, neaparat, ma descurc, dar idee e ca sunt minora si e cam naspa sa mergi tocmai acolo singur, chiar nu stiu ce sa fac.

| Salontanul a răspuns (pentru HinaxYy):

Nu este de loc naspa. Mergi cu curaj.