| David2466544 a întrebat:

Acum o luna mi-a zis o colega ca-i place de mine si vineri am avut balul bobocilor si i-am spus ca si mie imi place de ea si mi-a spus ca si ei si de atunci n-am mai vorbit nimic.Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Sa vorbesti cu ea. Nu da cu piciorul la o viitoare relatie.

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Sa vorbesti cu ea.

| dullcat a răspuns:

Buna.Pai aici se poate infiripa o relatie foarte frumoasa! In general, sunt mai mici sansele ca ambii adolescenti sa se placa in acelasi timp, deci ce mai astepti? Te incurajez sa faci tu urmatorul pas si sa o inviti undeva, la un film sau sa mancati o pizza, o prajitura.Bafta!

| David2466544 explică (pentru dullcat):

Multumesc de raspuns, o sa incerc.

| Hyperion7 a răspuns:

Sa te pui in relație cu ea dudehappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vorbiți despre școalăhappy