| alexa19 a întrebat:

Acum o ora am iesit pe afara cu catelu.Fostul meu prieten era pe geam si cand m-a vazut ca sunt afara a iesit si el.Am stat putin de vorba si eu i-am spus ca ma duc in casa si mi-a spus daca mai ies pe urma si i-am raspuns ca o sa mai ies putin.Am iesit si am stat cu el in bloc, ma mai intreba ce am mai facut, cum mai merge scoala si pe urma m-a intrebat daca ii dau telefonul meu sa se uite prin el sa vada ce mai este, ce poze mai am...eu i-am spus ca mai am niste poze cu el si niste poze facute la scoala.Si el atunci mi-a spus "da-mi si mie sa mai ma uit si eu la amintiri" si i l-am dat si s-a uitat la ele, a intrat si pe la mesaje sa vada daca am ceva.
L-am intrebat ceva legat de calculator si mi-a spus sa ii explic mai bine pe mess si i-am spus pai o sa iti spun numai daca nu mi-a dat ignor si el a spus "nu, nu ti-am dat, dar daca vrei iti dau imediat" si a zambit la mine.Pe urma am intrat in casa.(Mentionez ca avem o luna si 2 saptamani de cand numai suntem impreuna si el a pus punct pentru ca spunea ca nu crede ca suntem potriviti.straight face)
Ce sa cred?straight face
De ce atunci cand a auzit ca mai am poze cu el pe telefon a spus sa ii dau sa se mai uite si la amintiri?straight face

Răspuns Câştigător
| Dobitoc a răspuns:

Probabil ii este dor de tine, de voi si de-asta a vrut sa-si aduca aminte de clipele petrecute. Atat si nimic mai mult.

1 răspuns:
| Luori a răspuns:

Daca ar mai fi interesat de tine, atunci sa-ti ofere mai multe semne. Insa tu esti cu intrebari acum si nu cred ca ar trebui sa te tii de ele. El a ales atunci, deci respectati amandoi decizia.
Cred ca el acum cauta ocazii sa discute cu tine sau sa fie in preajma ta. Insa, nu este indeajuns ce a facut pana acum pentru a te gandi la o impacare.