| paulutz a întrebat:

Acum o saptamana m-am despartit de iubita mea alexandra si azi la scoala a sarit la mine in brate m-a mangaiat si mi-a spus ca ma iubeste mult si m-a sarutat provocator, pe buze.mi-a placut pentru ca mi-a fost dor de ea, si o iubesc mult, ea e sexi si tot timpul se imbraca provocator, frumoasa tare (toti baietii o plac, e iubitoare, sentimentele ei sunt sensibile si de aceea nu pot sa o ranesc, dar eu sunt un baiat iubitor, si are de toate, la sfarsit am mers cu ea acasa de mana si apoi am sarutat-o adanc mi-a placut mult dar nu stiu ce sa fac...ea s-a despartit de mine ca fetele se dau la mine, ce sa fac? sa nu se mai dea la mine, a spus ca nu ii mai pasa dar nu vreau sa o ranesc va rog! raspundeti!

3 răspunsuri:
| EaEmma a răspuns:

Pai daca o iubesti vb deschis cu ea si spune-i ce simti, spune-i ca alte fete nu te intereseaza, si incearca sa eviti fetele care iti fac problema cu iubita ta

| Adrian101xx a răspuns:

Da` si tie iti place sa se dea fetele la tine happy

Răspuns utilizator avertizat