Întrebare recomandată | ioanacoruga4567 a întrebat:

Ai încercat vreodată să impresionezi în mod special o persoană pe care nu o suporţi sau care îți displace?

12 răspunsuri:
| CleanHeart a răspuns:

Sincer nu, pentru persoanele dragi imi pun inima pe tava dar pentru cineva care ma scoate din sarite de ce as face asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, si m-a batut laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu vad de ce mi-as irosi timpul cu asa ceva. Nu, n-am incercat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti facem asta uneori fara sa ne dam seama

| Jannah a răspuns:

Da.

| JustMeDeea2019 a răspuns:

Pai daca nu suport acea persoana de ce as vrea sa o impresionez?
Daca nu suport o persoana automat cred ca sentimentul este reciproc deci nu are niciun sens sa incerc s-o impresionez big grin

| vjr1979 a răspuns:

Sa-i faci in ciuda parca suna mai logic.

| Thisismetoday1 a răspuns:

Nu! laughing daca imi displace o persoana o ignor.

| 500067790 a răspuns:

Da

| Mitroi_Natalye_1979 a răspuns:

Nu dar dacă încerci să o impresionezi înseamnă că nu o dispaci asa de mult... gândește-te!❤

| KrabzBoyO a răspuns:

Da, e o persoana mai enervanta, dar gen intr-un fel imi place de ea, asa enervanta cum e ea rolling on the floor), si am incercat mai mereu sa o impresionez, dar mda. Fara rezultat, devine si mai enervanta rolling on the floor)