| animeghoul a întrebat:

Ai voie sa mergi cu tatuaje la scoala?
O sa fiu la liceu anul viitor si am citit ca nu ai nevoie de 18 ani ca sa iti faci tatuaj daca ai permisiunea parintilor.

Răspuns Câştigător
| TristanTzara a răspuns:

Da, doar nu ți le-a rupe de pe piele. Deși nu-ți propun să ți-l faci într-o zonă foarte vizibilă, pentru că s-ar putea să apară discuții.

3 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Depinde de liceu, pot apărea discuții dacă te văd cu tatuaje.

Răspuns utilizator avertizat
| BunaZiuaMerio a răspuns:

Sti gumele alea smechere care invata copii sa fie smecheri de mici? Ia tatuajele de la ele ca eu am stat vreo 2 zile cu unul pe mana.Am spalat cu apa, cu sapun, am frecat cu peria, cu piatra aia de picioare ca tot mi-a ramas un timp.

Daca nu iti place ideea mea fa-ti tatuaj pe puță ca nu ti-o vede nimeni.Si cand te duci in camera cu gacica ii zici,, uite fa ce am aici" si ii arati tatuajulhee hee