| anonim_4396 a întrebat:

Ajutati-ma, cum fac sa conving prietena sa nu plece din tara?crying

5 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Probabil e minora si posibil sa se duca cu parintii.Nu ai ce face in situatia asta. Te va durea dar vei trece pestewinking

| ºPishcotº a răspuns:

Nu stiu ce ai putea.sa facisad. Dupa daca nu pleaca o sa-ti scoata mereu ochii.ca nu ai lasat-o ca nu stiu cechatterbox. Las-o pe ea sa decidasad Ceaohappy

| lol1232 a răspuns:

Sincer stiu prin ce treci si prietena mea cea mai buna a plecat in Italia stiu cat de greu este de convins nici sa nu te gandesti incurajoazo doar alfel daca ii spui sa nu plece si chesti va spune ca nu ti la ea ca nu te bucuri pentru ea asta daca vrei sa ma crezi iti spun super sincer pentru ca am trecut prin asta acum vezi si tu cf bafta

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Pai spune-i ca tu fara ea nu poti sa traiesti, nu o sa rezisti, incearca sa o mai convingi.Impresioneaz-o intr-un fel.in care o sa o faci sa ii dea lacrimilehappy

| α¢α∂єℓℓα a răspuns:

pai! poate este mai bine pentru ea sa plece. So! gandeste-te si la ea putin!happy. sau. cum crezi asa faci!happy. Dar. lasa-i libertatehappylaughing