| Kamwiiiiiiiii a întrebat:

Ajutati-ma ...Fostul meu prieten s-a despartit de mine din cauza ca eu nu l-am prea bagat in seama...Si acum ii place de prietena mea, dar ea nu.De atunci nu vorbeste cu mine si numai cu ea.

Ce pot face ca sa ma impac cu el? Nu am vrut sa nu il bag in seama doar ca nu gaseam subiecte

Fundaa

Răspuns Câştigător
| DamiPapucii a răspuns:

Ai gresit foarte mult.Dar spune-i pritenei tale sa-i explice sa nu mai umblr dupa ia ca niciodata nu il va accepta sau incearcai si explicat spune-i ca il iubesti.

Funda

2 răspunsuri:
| Th3RiP a răspuns:

Pai spune-i prietenei tale sa il evite ca astfel va revenii el la tine eu asa as facewinking

| Kamwiiiiiiiii explică:

Pai degeaba il evita ca el tot nu o evita