| Kamwiiiiiiiii a întrebat:

Ajutati-ma! Fostul meu prieten s-a despartit de mine fiindca eu stateam mai mult cu prietenul lui.S-a suparat si acum ii place nebuneste de prietena mea, dar ea mi-a spus ca ei si asa nu o sa i placa de el...Ce sa fac ca sa pot sa ma impac cu el?batting eyelashes

Fundaa

Răspuns Câştigător
| Eyke a răspuns:

Nu fa nimic, el va veni inapoi singur la tine daca realizeaza ce greseala o facut daca tu cedezi el va profita de situatie stai calma si asteapta