| Mutulica123 a întrebat:

Ajutati-ma! Va rog! Sunt speriat... De o vreme cam de cateva saptamani au inceput niste dureri de genunchi, mi-am intrebat profesorul de sport si mi-a spus ca s-ar putea sa fie hernie de disc, de la tendoane. De la ce sunt problemele astea? PS:Stau la Pc foarte mult si ma gandesc ca din cauza asta ar fi... Spuneti-mi Car e cauza? VA ROG!

3 răspunsuri:
| Aimwork a răspuns:

Wow! Proful de sport nu stie o iota si nici nu e capabil sa.ti dea tie sfaturi!
Ai nevoie de un control la medic. Ia.ti trimitere de la medicul de familie!
Si stai calm, e foarte improbabil sa ai asa ceva!
Succes!

| Mutulica123 explică (pentru Aimwork):

E posibil sa ce? Sa am hernie de disc?

| Mutulica123 explică (pentru Aimwork):

Scuze, am citit gresit, multumesc pentru sustinere