| Foarfeca a întrebat:

Ajutor. Cand incerc sa fac bratari din acelea cu ate mereu nu imi ieseau bine. Aseara am vazut pe net la una si ii ieseau f bine dar tinea atele intinse. Si avea un fel de aparat. Cum sa le fac sa fie intinse? Eu de obicei le puneam pe un clipboard dar se tot rasuceau si iesea anapoda.

Va rogg puppy dog eyes Dau fundoi.

Răspuns Câştigător
| NoCharachter a răspuns:

Buna! Si eu sunt o mare admiratore a bratarilor impletite. Poti incepe usor:
Alege 4 ate de culori diferite
Fa un nod la capatul atelor
Tine-le drepte si incepe sa le inozi intre ele
Dupa ce termini mai fa un nod la capat si ai o bratara
Incearca sa scrii pe google 'Friendship Bracelets' si-o sa-ti spuna acolo cum sa impletesti. Succes!