| Pavel_Teodor_1997 a întrebat:

Ajutor! Deci aseara am tras o mare betie, am baut si bere si vodka si vin si tequila si am mai baut si wiskey. Am ajuns acasa si imi era asa rau incat nu puteam sa dorm, dar nici sa vomit nu imi venea, m-am dus frumos la wc, mi-am bagat degetele in gat dar nu reuseam sa vomit... am vomitat foarte putin. Acum ma simt ca imi arde gatul. de ce se intampla chestia asta va rog frumos, un sfat ceva, ce sa fac sa imi treaca arsura?

4 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Daca spui ca ai vomitat, totusi, putin, arsura este de la refluxul acidului gastric care ti-a ajuns din stomac in gat.Combinat cu ghiveciul de bauturi consumate de tine.Altadata nu le mai amesteca.Te imbeti repede.

| darrio2007 a răspuns:

P.S. Nu poti face nimic.Va trece singura arsura in 2-3 zile.

| liviu890 a răspuns:

O sa iti treaca dupa 1 zi maxim maxim 2.

| Mi_Nam_Go_1993 a răspuns:

Mahmureala