| NoGames a întrebat:

Ajutor! FUNDA + VOT! Profa de fizica are ceva cu mine! Odata, mai de mult nu am inteles o lectie, dar nu i-am zis, iar la test am dat-o in bara. Si acum la fiecare ora ma scoate la tabla, ma asculta, dar nici macar nu-mi pune nota. De fapt ma ameninta c-o face, dar numai daca ma incur cat de putin. Ce pot face?! Azi era sa iau 2 si oricat as invata gaseste ea ceva cu care sa ma incurce, mai ales acum cand trec printr-o perioada mai grea (chestie personala).

Răspuns Câştigător
| annemary_6392 a răspuns:

Cred ca a ps pica pe tine. invata bine pana la test, si cred ca daca vei lua o nota buna te va lasa in pace. PS nu uita ce nu te omoara te intareste. si eu trec printr-o chestie destul de inervanta, e greu!

3 răspunsuri:
| AnneMarri a răspuns:

eu` nu cred ca are ceva cu tine oh go on cred ca vrea sa te ajute sa intelegi toate lectiile, ar trebui sa'i fi recunoscatoare. si in legatura cu amenintarile cu notele slabe chatterbox nu le crede, vrea numa` sa te sperie oleaca happy
ps. sper sa-ti revi cit mai curand din problema personala kiss
pup!

| speranata a răspuns:

incerca sa ii spuii mamei tale si sa vina sa vb cu diriginta la scoala asa am facut si eu cu profa de mate si acum chiar vb frms cu mine si daca i-au note miki in lucrari nu mi le trece ca sa nu cred eu ca are ceva cu mine
sau dui de opt martie un buchet mare cu flori si ureazai un sincer la multi ani
dar tot prima varianta este mai buna sa vii cu mama ta sa vb ea cu diriga | dirigul tau oki?

| andreea_5293 a răspuns:

Pai poti sa vb cu mama ta, sau chiar cu diriginta, pentru ca trebuie sa rezolvi priblema asta intr-un fel.Eu zic ca probabil face asta pentru ca sa te faca sa inveti mai mult, Sper sa rezolvi problema si ai grija de tine :X:*