| anonim_4396 a întrebat:

Miley Cyrus e in Romania! A inceput cand mi-a zis prietena mea ca vine la ea eu nu am crezut-o si apoi am vorbit cu mama prietenei mele si a zis ca chiar e la ea acasa Cine ma crede e de incredere cine nu sa-si vada de viata! Eu am vazut-o la geam!

Răspuns Câştigător
| 5SOS a răspuns:

Nu te cred mai ales daca prietena ta nu este ruda sau ceva a lui miley.Sansele sunt 0 la 1000 deci...Dar daca tu chiar o crezi mergi la ea acasa sa o vezi. Haide nu mai sta.Numai vazand-o si vb cu ea poti cu adevarat sa spui asta.

10 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

Ne crezi proști? Știu că unii de pe aici nu au minte, dar asta nu înseamnă că toată lumea e la fel!
Zi faina!

| BellsC a răspuns:

cryingNu trebuia sa zici eu stau pe langa prietena ta si or sa vina paparazzi si or sa vada ca la ea e Miley si la mine e Ashley Greene si Amy Leecrying o sa-l sun pe Joe jonas sa vina sa le ia inainte sa apara pe coperta tuturor revistelorlaughing
Altceva?

| andra_9523 a răspuns:

Dddaaa in visuriiii mai vb zisrolling on the floor)...

| COLAduceladependenţăăăă a răspuns:

Da stiu happy
Si eu l-am vazut pe gutza in chiloti happy
Erau nike smug

| yodeni a răspuns:

Da stiu si madonna e la mine acasa si acum danseaza lambada laughing

| MusicisMusic a răspuns:

Ma fetita.Eu m-am lamurit pe mess cu tine.Esti o proasta ce nu a intalnit nici Romania, nici USA.Pe tine te duce capul putin? da macar un gram.Imi zici tu mie ca stai in LA si te intreb cat e ceasul, tu imi zici 2 noaptea cand era 11 ziua.Hai lasa minciunile si mars la scoala.auzi,sorata la The Buckley School.Hai sa fim seriosi.Ai vazut-o pe geam?! Ai probleme cu vederea sau cu mintealaughinggosh.ce a ajuns TPU!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Kids these days...

| lulu_8735 a răspuns:

Pe bune?

| mynameiselena a răspuns:

Vaaai rolling on the floor

| Andrei_3197 a răspuns:

Si eu am vazut-o pe Miley la geamul prietene tale...Era un poster cu hanna montana...Doamne cata imaginatie mai degraba credeam ca ai vazut un OZN