| djalexandrual a întrebat:

Ajutor tpu....de 2 zile nu mai pot manca din cauza ca m-am despartit de prietena mea....ma simt rau de tot...in special stomacul ma doare...Ce-as putea face? Am decis sa ramanem prieteni si iesim in fiecare weekend, doar ca nu mai suntem asa apropiati. Nu vrem sa mai fim impreuna, dar mie mi-e rau de tot.

Răspuns Câştigător
| Pufoseniiee a răspuns:

Pai, nu mai iesii cu acea fata, cand o vezi intra sentimentele tale inapoi in suflet, stiu ca e greu sa o lasi, dar spune.i sincer : X, nu ne mai putem vedea, imi cauzeaza rau absenta iubirii tale dar cand iesim e greu, nu te pot uita astfel.
Si mananca, oricat de rau ti.ar fii, vei murii, vei murii de foame ca un om nu rezista mult fara mancare constistenta! Stiu ca e greu, dar nu iti pune sanatatea in joc. MANANCA, daca nu poti manca la inceput mancare constistenta incepe cu un iaurt, apoi cu supa si organismul se va obisnui, nu.ti face rau singur, mananca si nu mai iesiti impreuna! succes si multa sanatate!