| Bogdan_9316 a întrebat:

-Buna am si eu 2 Hamsteri pitici.
-"Am 2 hamsteri pitici si sunt femele amandoua, dupa 6 7 luni aprox mi-am dat seama azi, am luat o femela si l-am dus la magazinu de animale, si mi-a dat un baiat si nu stiu ce sa spun.
-Femela ii de 6-7 luni si masculu ii de vreo 1 2 cam asa si nu stiu mior face pui ca de batut nu se bat, da nu stiu mior face pui? Ca daca ii femela mai invarstra ca el are ceva? ajutati-ma va rog! Nare nimic asa-i?

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| LoveYou_5971 a răspuns:

Buna! am si eu doi hamsteri si sunt in aceeasi situatie si da, nu are nimic daca fac pui, chiar daca ea e mai marewinkinghope to helpwinking