| Bogdan_9316 a întrebat:

Buna am 2 Hamsteri Pitici femela si mascul. Femela o am de 1 an si 7 luni si masculu 1 an si 6-5 luni, ma rog nu stiu asa toate detaliie. Vreau sa spun ca intr-o vreme faceau pui destul de repede. Iar amu nu stiu de ce nu mai fac pui? A trecut mai bine de 3 luni de cand nu mai face pui. Va rog ajutati-ma!

Ca sa va dati seama mai bine uitati aici o poza cu hamsterii mei. : http://postimage.org/image/igf2dw3ur/ click

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| SpatariuMihaela a răspuns:

Pai cel mai bine intreaba pe cineva de la un pet-shop sau un veterinar.Ei stiu cel mai bine.