| giadasbiani a întrebat:

Ajutor, va rog sa imi spuneti ce scuza sa le bag parintilor mei: au gasit tigarile si cautandu-le imi e tare frica ca au gasit si 2 chestii pe care mi le-a dat iubitul meu (relatie secreta) (mai exact un san si un organ genital masculin de cauciuc... si ultimul are
pe el un handmade condom din manusa de cauciuc... si acum sunt la scoala si nu imi vine nimic in minte sa le explic cum au ajuns alea acolo. (tigarile nu is problema, imi trebuie ajutor cu cealalta faza)

3 răspunsuri:
| Smolbean a răspuns:

Ai doua soluții.
1. Spui ca ți-a făcut un coleg o gluma proasta,.
2. Le spui de relație.
Pana la urma o sa afle de ea

| LightshotPumnalXZXZ a răspuns:

Spune-le ca ti le-a dat iubitul tau si ca te-ai speriat de ele si le-ai pus la intamplare.Asa si cred ca ti s-aintamplat.

| giadasbiani explică (pentru LightshotPumnalXZXZ):

Nope, el mi le-a aratat prin video intr-un magazin si i-am zis in gluma sa mi le cumpere