| Elly19 a întrebat:

Ajutorrrr! Asi vrea sa imi cumpara o placa de par din Romania dar problema este ca eu peste 2 saptamani merg inapoi in Italia si nu stiu daca pe avion se poate duce placa de par. Multi zica ca se poate dar habar nu am. am cautat regulamentul companiei sa vad daca scrie ceva dar nu am gasit nici un regulament... Merg cu Wizzair. ma poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| Nostress9602 a răspuns:

Nu stiu...eu cu un sampon din Paris spre Firenze si nu mi'au permis