| anonim_4396 a întrebat:

Ajutorrrrr, funda. TPU, sunt baiat si am 15 ani, sunt asa un tip de persoana ca, iata azi spre ex. ma ocup cu sala, si peste 1 saptamana 2 saptamana sau chiar peste 3 saptamani ma satur, adică mă plictisesc super tare de sala;( sau iata nu demult in fiecare seara fugeam, am inceput sa fug in fiecare seara, timp de 2 zile foarte tare m-am plictisit, nu mai vroiam sa es afara si tot asa;((( eu foarte multe ocupatii am inceput sa fac si din cauza plictiselii nu ma mai ocup sad oameni buni ajutor, ce pot face ca sa nu ma mai plictisesc, eu vreau sa fac ceva pana la urma si nu am puteri,;(((( ajutor TPU, sinteti unicii care puteti sa ma ajutati;(((.

Răspuns Câştigător
| MihaiKm a răspuns:

Trebuie sa ai vointa, un lucru de respectat in viata, si eu in prezent fac sala, de 5 luni, dar nu m-am plictisit, nu ma plictisesc si nici nu o sa ma plictisesc, pentru ca imi place ceea ce fac, o fac din placere, trebuie sa iti gasesti un motiv pentru a face un lucru, nu sa il faci si sa nu stii de ce. Gaseste-ti un motiv pentru a face un lucru si nu o sa te mai plictisesti de el. Si nu zi ca nu ai puteri, puterea vine mereu din interior, din vointa ta, sa nu renunti niciodata la un lucru care iti place cu adevarat. Bafta in continuare si fii si tu mai optimistwinking

7 răspunsuri:
| sunetul a răspuns:

1.Canta.
http://www.karaokeparty.com/en/
2.Citeste(presupun ca la asta mai injurat :)) )
3.Relaxeazate si bucurate de chestia care o faci pe moment.
4.Gandesti mai putin, traiesti mai mult.

| Assassins a răspuns:

Te-ai gandit sa mai iesi cu prieteni?

| anonim_4396 explică (pentru Assassins):

Eu ies in fiecare zi cu prietenii happy

| Assassins a răspuns (pentru anonim_4396):

A

| Andux a răspuns:

Asa sunt si eu happy.
Darr` ar trebui sa faci ceva care sa-ti placa muuuult, adica sa.l faci din placere nu doar pentru ca zic e cineva ca este super sau sa zici ' hai sa.l incerc si eu p.asta ca m.am plictisiit yawn'
Ar trebuii sa faci ceva ce te pasioneaza, ce iti placelove struck Si sigur nu te vei mai plictisii:***.
Pupiii:*.

| AbyAndrei a răspuns:

Ar trebui sa incerci ceva unic de care sa nu te mai saturi ceva mai ciudat un sport de pilda.winking

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Iti spun eu ce sa faci. Invata limba romana!