| anonim_4396 a întrebat:

Bună seara,
Câteodată stau prea mult la calculator fiindcă sunt plictisit și n-am altceva de făcut.
Îmi puteți face un program pentru. o săptămână? Adică ce să fac în fiecare oră, etc.

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

De la 8:00 la 00:00 stai pe calculator.

| Hevnoraak a răspuns:

Fă execiții fizice, flotări abdomene etc ceva ușor, o oră.Du-te și te plimbă, câteva ore iți curăță mintea și eu obisnuiam să o fac dar nu mai pot o periodă. Citește ziare, repară ceva prin casă/curte, ieși cu prietenii.Sunt sigur că dacă chiar vrei găsești o ocupție.

| Weedier a răspuns:

In fiecare ora?!laughingcrede-ma chiar nu stiu ...acelasi lucru fac si eulaughing