| DedesiSoso a întrebat:

Mi-e foame si nu am mâncare, iar părinții nu sunt acasă. Ce sa fac?

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Apa de la robinet sau ceri la vecin o farfurie de ciorba

| cristi202 a răspuns:

Sa deschizi frigiderul. Nu e chiar atit de greu happy. Acolo sigur ti-au lasat parintii ceva de rontait.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Ce-i drept, mi s-a intamplat foarte rar cosmarul asta, si am... Mancat in oras.
Daca esti infumurat, ca mine, te ajunge vreo 40-50 de lei.
Daca esti flamand si cu buget strans, cumperi de undeva meniul zilei sub 20 de lei, si mananci bine.

| T0T a răspuns:

Mergi la magazin. Nu îmi spune că toate frigiderele sunt goale și te-au încuiat în casă fără cheie.

| GoldenZenith a răspuns:

Pâine goala daca altceva chiar nu ai.

| drutzix a răspuns (pentru GoldenZenith):

Poate nu are nici paine goala sad

| GoldenZenith a răspuns (pentru drutzix):

Tine post negru laughing

| drutzix a răspuns (pentru GoldenZenith):

Perfect laughing

| Doarunaltutilizator a răspuns:

Comanda o pizza sau du-te la un magazin din apropiere si ia-ti ceva daca ai bani.
Sau du-te pe la un prieten.

| Yasmin875 a răspuns:

Comanda o pizza.