| CrazyGirl2 a întrebat:

Aloha, TPU! Am nevoie de idei de cadouri de Craciun pentru:
1.cumnata mea[are 23 de ani, e gravida]
2.fratele meu[23 de ani]
3. tata[51 ani]
4.mama[45 ani]
5. bunici[bunica mea-71 ani, bunicul-77 ani]
Apelez la voi, TPU, pentru ca nu am nici o idee big grin.Puteti sa imi dati site-uri, sa imi dati idei de chestii pe care as putea sa le fac eu... orice, dar totusi sa nu fie ceva preturi d-alea de sa iti faci crucilaughing). multumesc mult! dau fundita si vot!happy

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mergi prin magazine cu cineva şi inspiră-te de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru fete: renumita telenovela Clona! daca le-a placut aceasta telenovela, le-ai face fericite, crede-ma! daca te hotarasti contacteaza-ma pana cel tarziu joi la 0724194190 sau la id: poweredbyella
(pe 30 plec din tara, si nu te voi mai putea ajuta, sau... mai greu)

| brandsfashion a răspuns:

Idei cadouri de Craciun
1. pentru cumnata ta insarcinata poti sa ii iei o pereche de colanti de gravide sau o rochita rosie speciala, sau o carte pentru viitoarea mamica, depinde de buget, uite aici un link
http://cadouri-de-craciun.net/......u-gravide/

2. Pentru fratele tau iti recomand cel mai barbatesc USB hub + cardreader oferit la vanzare
http://cadouri-de-craciun.net/......rd-reader/

4 & 5 & 6. Pentru tata si mama si bunici cate o pereche de papuci cu Mos Craciun ft haiosi la 17 ron
http://cadouri-de-craciun.net/......pentru-el/
Sper ca ti-am fost de folos, in caz ca vrei cadouri mai ieftine selecteaza si tu bugetul acolo in site si vezi ce recomandari sunt! Craciun fericit! :)