| IoanaAndreea97 a întrebat:

Sall, TPU! Cum pot sa imi schimb numele pe facebook? Mersi anticipat! happy

11 răspunsuri:
| nicolici a răspuns:

Dai la ''Account''(acolo sus unde ai ''Home''),--> ''Account ''Settings'' -->''Name''(''Your real name)'' -->'' Change''.

| Marry410 a răspuns:

Setarile contului..nume!

| HenkyPenky a răspuns:

Dai la "contul meu" in dreapta sus, "account setting" si gasesti acolo.

| Ada233 a răspuns:

Presupun ca stii de unde te deconecte pe acolo scrie setarile contului si iti arata numele parola si nu mai stiu ce dai e nume si faci ce vrei daca nu intelegi iti las eu ceva pe privat

| Ada233 a răspuns (pentru Ada233):

File:///C:/Users/adnana/Desktop/anigif.gif funda?

| XDeDeeX a răspuns:

Buna.Inra pe acest site: http://www.facebook.com/editaccount.php si vezi unde scrie numele dai editeaza.

| LovelyAnna a răspuns:

Dai acolo la setarile contului si o sa iti apara nume, etc funda?

| delyanebunatika a răspuns:

Undeva sus scrie numele tau, acasa si dupa este o sageata
dai click pe ea si supa ai sa vezi ca iti scrie acolo setarile contului. di click acolo
o sa se deschida o noua fereastra siai sa vezi ca este ceva de cu nume nume de utilizator email si tot asa
tu dai pe nume: la editeaza
si apoi iti pui orice nume vrei iar la urma iti scrii parola
SpEr Ca Te-Am AjUtAt

| oDyenika a răspuns:

Sus in dreapta de tot, pe banda aia albastra scrie: Numele pe care il ai tu pe facebook, Acasa, si dupa "acasa" sau "home" daca ai in engleza, este o sagetuta care arata in jos. dai clic pe ea si o sa iti apara: Setarile contului, mai jos "setari de cofidentialitate", deconectare si ajutor... tu dai clic pe prima "setarile contului". dai clicc si o sa iti apara mai multe chestii gen:nume, nume utilizator mai jos, e-mail. etc. tu te uiti la: NUME si in treapta lui scrie EDITEAZA. dai pe editeaza si iti schimbi acolo! pff sper ca ai inteles cevalaughing puppy dog eyes

| Tat_Bianca_1998 a răspuns:

Dai pe sageata de sus de langa acasa si iti apare setari de cont

| Ella_2587 a răspuns:

Pai te duci la setarile contului si vezi ca ai mai multe liniute si dai pe prima fiindca scrie NUME. Dupa alegi ce nume vrei sa iti pui! Succes.