| PinkkRosee a întrebat:

Dau fundita IMEDIAT! Stie cineva daca pot sa imi schimb numele pe Facebook? Mersi anticipat :*.

Răspuns Câştigător
| DenisaMetal a răspuns:

Desigur dai pe sageata in jos, si dai clik pe setarile contului si sai la nume si alegi numele pe care il doresti.

4 răspunsuri:
| PinkkRosee explică:

Chestia e ca mie nu imi da voie sa dau pe 'salveaza setarile', adica pe butonul acela nu se poate da click.Help! sad

| crystynel23 a răspuns:

Da , poti

| Sandry a răspuns:

Langa "acasa" este o sageata mica. Apasa pe ea apoi pe setarile contului si asta e tot!happy

| CalinFlorina a răspuns:

te loghezi, dai contul meu(sus in dreapta), apoi Setarile Contului, si o sa iti apara o lista, si prima de pe lista este numele, dai editeaza, si ti-l schimbi
Sper ca te-am ajutat>big grin