| untitleddd a întrebat:

Am 1.70 si aprox 50 kg (+-2). ce sa fac sa mai slabesc? greutate si centimetrii! va rooooog, ceva rapid, dar nu ceaiuri si pastile. ca daca apelam la asa ceva, eram slabuta de mult. happy

3 răspunsuri:
| Andreutzaaandreea a răspuns:

Mult sport o ora pe zi si intr-o luna dai destul de multe kg jos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gooooooooood! Pentru ce vrei sa slabesti? Eu am 1, 68 si 51 kg si ma consider slaba(pentru ca sunt) si chiar nu m-ar deranja sa ma ingras putin. Pentru varsta si greutatea mea ar trebui sa am 55-56 kg. Si sincer care fete crezi ca arata mai bine alea schiloade fara nici o forma ca te sperii de ele cand la vezi in costum de baie(din pacate sunt pe aproape) sau fetele care au ceva forme? Sau vrei sa ai burta lipita de spate?

| untitleddd explică (pentru anonim_4396):

Pai stii, nu totul se rezuma la kg, dar nu puteam sa pun poza cu mine sa va arat ca sunt cu adevarat grasutaaaaa. adica na, e de inteles am 50 kg, am devenit obsedata de asta, pentru ca eu aveam in jur de 40. crying acum un an doi, si de atunci, nu am vrut sa ma mai ingras, dar a trebuit, pentru ca m0am inaltat foarte mult