| seridarivus a întrebat:

Am 12 ani și vreau sa merg în Germania la mama divorțată, dar tata nu ma lasă, vreau la mama pentru ca simt iubire. ce sa fac plss help?

7 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Nu e nevoie sa pui intrebarea de enspe mii de ori obtii un raspuns favorabil!
vorbeste cu mama, ca sa discute cu tata.Alfel decurg discutiile intre adulti, intre parinti.Vor stii ce sa faca.

| darrio2007 a răspuns (pentru Fatamuntilor):

Este doar un copil care se contrazice singur, Angi.
In alta intrebare are 14 ani.

| Fatamuntilor a răspuns (pentru darrio2007):

Nici macar nu cred ca ar problema asta! viseaza la cai verzi pe pereti! crede ca e asa usor? si cu scoala?

| seridarivus explică (pentru darrio2007):

Da din cauza dări la tribunal durează mult și planuirea

| seridarivus explică (pentru seridarivus):

și atunci caut și la 14

| seridarivus explică (pentru Fatamuntilor):

Nu voi pleca de 5 ani ce rot încerca, și la cearta se ajunge

| darrio2007 a răspuns (pentru seridarivus):

Esti mic si nu stii nimic, copile.
Lasa oamenii mari sa se ocupe de asta.
Degeaba ti-as explica ce trebuie sa faci, că nu poti face nimic la varsta ta.