| Carmen8meeh a întrebat:

Am 13 ani și am vreo 55-60 kg vreau sa slăbesc, dar nu știu ce trebuie sa fac. Adică ce trebuie sa mănânc și câte minute pe zi sa fac sport. Vreau sa îmi dați un program de sport sau ceva în gen și sa îmi zice-ți câte kg slăbesc!

Mulțumesc!

3 răspunsuri:
| AlexCristi97 a răspuns:

Esti a 3-a sau a 4-a persoana pe ziua de azi la care ii spun sa se uite prin raspunsurile mele laughing am destule raspunsuri pe tema asta si ar trebui sa gasesti cam tot ce te intereseaza. Daca ai si alte intrebari, nu ezita sa ma intrebi.

| godzila007 a răspuns:

Esti in crestere, ce inaltime ai?

| Carmen8meeh explică:

1,65