| a1n2d3r4e5i6 a întrebat:

Am 13 ani.imi place de o fata. nu prea stiu daca ma place si ea. i-as canta o melodie la chitara de 8 martie dar sa exprime ce simt pentru ea. sa nu fie prea grea. mersi mult.

Răspuns Câştigător
| hhhapciuuu a răspuns:

Afla de la o prietena de a ei care e melodia ei preferata. invat-o si canto. dar mai dragut si eficient ar fi sa-i dai un buchet de flori, si in el sa fie o scrisoare in care ii zici,, te iubesc,,. se va indragosti imediat de tine. ps: nu uita sa te imbraci si sa arati bine de 8 martie happy bafta

6 răspunsuri:
| TreiSurori a răspuns:

Mie,una,imi place hey there delilah - si e usor de cantat la chitara. O poti traduce in engleza pentru ea ca sa o si canti cu voce
sau doar chitara.

| dreamgirl94 a răspuns:

How sweet!

| detty24 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=PoaT6WXUV_M e o melodie super draguta :P

| mariumarius a răspuns:

Cred ca ar fi super.

| 456deea a răspuns:

Afla ce melodie ii place ...invat-o si nu eu canta in public cantaio uneva unde sa fiti doar voi doi