| NPower123 a întrebat:

Am 14 ani 1.78m si 65kg sunt slab pentru varsta mea si inaltime? Daca da ce mancaruri ar trebui sa mananc ca sa ma ingras? dau funda plz

5 răspunsuri:
| eriksim311 a răspuns:

Parerea mea e ca nu vrei sa te ingrasi daca nu vrei sa fi ca minehappy
am 13 ani inaltime 1.72 80kg laughing
dar ceva e sigur la mine(cand lovesc odata pe cineva stiu ca ia somn vreo 5 ore)si nu glumescbig grin

| MembruNouAnonim a răspuns (pentru eriksim311):

Na pe dracu... lovesti pe cineva si ia somn.Du-te baiete unde vrei tu si lasa conceptiile astea pe aici. Lovesti tu si dai somn...laughing

| eriksim311 a răspuns:

Daca iti zic
am eu numa 13 ani dar mis ff facutbig grin
si serios
daca scot cuie cu mana rup scandurile din parcuri publice cu pumnu eu zic ca dau si somn la cineva daca ii lovesc in bornauhappy

| Bbylover a răspuns:

Nu te forta sa mananci,lasa-ti corpul sa functioneze normal, pentru ca cunosc cazuri in care persoana manca fast-food tocmai pentru a se ingrasa, si nu-i reusea, iar dupa ceva ani a inceput sa puna kg considerabil, si nu mai reusea sa slabeasca.happy

| CryssCrissti a răspuns:

Eu cred ca tu nu esti slab, ai o greutate OKwinking