| liviu1234321 a întrebat:

Am 14 ani, am avut prietene dar nu am stiut cum sa intretin relatiile... ceva sfaturi?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Mai cresti si tu vreo 2-3 ani si in acest rastimp vei avea suficient timp pentru a te maturiza si eventual sa inveti teoretic modul corect de a te comporta.

3 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

De obicei la varsta asta relatiile nu dureaza, din cauza ca amandoi sunteti copii. Pe masura ce cresti, o sa te maturizezi si o sa iti dai seama singur unde gresesti. Noi nu avem de unde sa stim cum te comporti tu intr-o relatie. sau ce asteapta fata respectiva de la tine.

| Claudia1397 a răspuns:

Mai asteapta sa treaca timpul si usor usor vei invata! fie de la propria familie fie de la anumiti prieteni happy iti vei da seama singur cum e cel mai bine

| liviu1234321 explică:

Zic ca relatiile imi tin cam prea putin, is cam neserios intr-o relatie... oricum, merci de sfaturi