| Mârr a întrebat:

Am 14 ani si 7 luni. Sunt genul de fata mai... stearsa. Vreau sa ma schimb. Adica am inceput sa ma imbrac complet altfel, sa ma machiez, sa ies si cu alta lume, nu numai cu o singura prietena! Cum pot face sa atrag atentia unui baiat pe care il plac enorm de mult insa mai demult o prietena i-a spus tot chatterbox si acum vreau sa il recastig straight face HELP ME!

Răspuns Câştigător
| D33A_5116 a răspuns:

Buuuna happy multi inainte, ca sa atragi atentia unui baiat cel mai mult conteaza comportamentul [parerea mea] hai sa iti spun de ce, un baiat ee atras de o fata care arata bine, de o fata care stie ce vrea de la viata, care e cu capul pe umeri si cu care are ce vorbi.Plus ca ai 14 ani aproape 15 smug arati binewinking. Daca inca iti mai place acel baiat fiii tu insati,razi cu el, glumeste, zambesteti, ajutal cand are nevoie, cerei tu ajutorul cand ai nevoiebatting eyelashes.Sii inca un sfat cand iti place de cineva nu mai spune la nimeni, pentru ca dupa ceva timp ai sa vezi ca celui care i-ai zis o sa faca in asa fel incat sa iti faca rau.Haii Baftaa te pupic kiss

6 răspunsuri:
| cosmyna1 a răspuns:

Exact aceast problema o am si eu sigh tocmai am terminat a8a si am 14 ani si 6 luniwinking

| Mârr explică (pentru cosmyna1):

Si eu am terminat a 8 abatting eyelashes

| cosmyna1 a răspuns:

Interesantwinking din ce oras esti?

| Mârr explică (pentru cosmyna1):

Miercurea Ciuc. Tu?

| cosmyna1 a răspuns:

Botosani...
Era prea frumos sa fie adevarat sa fim din acelasi orashee hee

| D33A_5116 a răspuns:

Multumeesc kiss