| florin9999 a întrebat:

Am 14 ani si inca nu mi s-a schimbat vocea, iar colegilor mei li s-a schimbat, mai am o problema nu am par pubian aproape deloc.nici in regiunea axilara.De ce nu apare pubertatea?

2 răspunsuri:
| LexUTz a răspuns:

Nu ai de ce sa iti faci griji. Ai rabdare ca o sa vina si la tine pubertatea! big grin

| MICHAel a răspuns:

Nu inteleg de ce esti ingrojorat in legatura cu vocea,, doar nu esti la filarmonica sa canti laughing)) si cu parul pubian crede-ma nici nu vrei sa ai \\\ stai linistit o sa apara dar ar fi super sa nu iti apara deloc,, crede-ma ca vei regreta ca ai pus aceasta intrebare