| AMVR a întrebat:

Am 14 ani. si prietenul meu are 23, am aflat ca ma inseala, a venit cu prietena lui si sau sarutat in fata mea, n-am zis nica si am plecat, sufar enorm. il iubesc,, eu acum ce sa fac? nu pot sa-l uit, el e cu ea si nu renunta la ea, cu toate ca eu il iubesc, ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Andrelutssa a răspuns:

Nu ai ce sa faci...trebuie sa il uiti. nu il mai baga in seama nu ii mai da buna. mai tarziu o sa isi dea seama ce a pierdut oh go on asa sunt toti baietii nu pun suflet. numai noi fetele ca proastele punem si apoi suferim

| shanela a răspuns:

Femeie u esti sanatoasa?straight face cautati unu de MAXIM 19 ani.Nu uite nu am sati tin predika dar ala isi bate joc de tine el e trecut prin viata u nu.Parintii tai stiu? deci crede-ma ala isi bate joc de tine u esti o kopilita pe langa el

| Kaffeetasse a răspuns:

Cauti unul de varsta ta daca tot esti asa hormonala.
Insa cel mai bine ar fi sa ai ocupatii mai educative.